Neviditelný na internetu

29. srpna 2016 v 22:43 | Rena
Moderní technologie a různé vymoženosti posunuly společnost nejen ke spoustě výhod, které nám usnadňují život, ale tento pokrok umožnil spoustě hlupáků za pokrok se schovat, získat anonymitu a dal jim možnost schovat se obrazovku počítače, jsou ztraceni v pokroku. Vznikli "hrdinové", kteří začali psát neskutečně sprosté blogy nebo zakládají "hrdinské" profily na facebooku. Je to člověk ve společnosti nemluvný, uzavřený, slabý a právě anonymita pokroku mu dává šanci udělat ze sebe něco co není a nikdy nebude, je přesvědčen, že sprostými výrazy dokáže upoutat pozornost, protože to prostě jinak nedokáže. V běžném životě, ve skutečném kontaktu s lidmi, nedokáže ze sebe vysoukat slovo, neumí odpovídat na jednoduché otázky, protože potřebuje čas na přípravu odpovědi a tu získá pouze schováváním za vymýšlenými profily.Má neskutečnou radost, když je jeho super nechutný sprostý blog zahrnutý komentáři, protože jedině tak získává na popularitě. Výzva: "Na takto sprosté blogery nereagujte, nepište mu komentáře, nechte ho ztraceného v pokroku!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Broken girl Broken girl | Web | 29. srpna 2016 v 22:53 | Reagovat

Já normálně taky ze sebe nedokážu vysoukat slovo, ale za takovéto sprosté blogy apod. bych se nikdy neschovávala ;) A nikdy ne ně ani nereaguji ;)

2 Njina Njina | E-mail | Web | 7. září 2016 v 11:42 | Reagovat

A pak sou tu lidi jak já, co jednaj stejně na blogu jako v reálu. :D Jsem zvyklá mít všechno černý na bílym a jednat na féra. Ne vždy je bloger slabý nedochůdče a ti nejsprostší jsou možná v realitě praví slušňáčci, co takhle ventilujou nevyřčené skutečnosti. :-) ;-)
P.S.: V nastaveních můžeš zapnout schvalování komentářů a spamy, reklamy nebo i nevhodný komentáře a komentátory zablokovat... :-) ;-) (A upřímně tě lituji, že musíš snášet nějaké pubertální výlevy zugundaprostekunda) :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama